Menu
Breadcrumb

Het secretariaat

Een in Koblenz (Duitsland) gevestigd secretariaat met een internationale bezetting ondersteunt de voorzitter, de Plenaire Vergadering, het Coördineringscomité Rijn en de werk- en expertgroepen. Het secretariaat bereidt alle vergaderingen zowel inhoudelijk als organisatorisch voor en is verantwoordelijk voor het vertaal- en tolkwerk in de werktalen van de ICBR (Nederlands, Duits en Frans). Daarnaast vervult het secretariaat een voorlichtingsrol en fungeert het als contactpunt voor experts en het geïnteresseerde publiek. Het secretariaat is gehouden tot onpartijdigheid.

 

Voorzitter van de ICBR

Gustaaf Borchardt
E-mail:  sekretariat- das at Zeichen -iksr.de
Tel: 0049-(0)261-94252-0

Hoofd van het secretariaatDr. Anne Schulte-Wülwer-Leidig
E-mail:  anne.schultewl@remove-this.iksr.de
Tel: 0049-(0)261-94252-19
Administratieve medewerkers

Eva-Maria Maas
E-mail: eva.maas@remove-this.iksr.de
Tel: 0049-(0)261-94252-12

Alice Meffert-Bier
E-mail: alice.meffert-bier@remove-this.iksr.de
Tel: 0049-(0)261-94252-20

Anita Thome
E-mail: anita.thome@remove-this.iksr.de
Tel: 0049-(0)261-94252-10

Beleidsmedewerkers     

Dr. Marc Braun
E-mail: Marc.Braun@remove-this.iksr.de
Tel: 0261-94252-18

Dr. Nathalie Plum
E-mail: nathalie.plum@remove-this.iksr.de
Tel: 0049-(0)261-94252-16

Adrian Schmid-Breton
E-mail: adrian.schmid-breton@remove-this.iksr.de
Tel: 0049-(0)261-94252-22

Laura Gangi 
E-mail: Laura.gangi@remove-this.iksr.de
Tel: 0049-(0)261-94252-30

Tabea Stötter
E-mail: tabea.stoetter@remove-this.iksr.de
Tel: 0049-(0)261-94252-17

Talendienst

Dominique Falloux
E-mail: dominique.falloux@remove-this.iksr.de
Tel: 0049-(0)261-94252-24

Fabienne van Harten
E-mail: fabienne.vHarten@remove-this.iksr.de
Tel: 0049-(0)261-94252-21

Marianne Jacobs
E-mail: marianne.jacobs@remove-this.iksr.de
Tel : 0049-(0)261-94252-14

Isabelle Traue
E-mail: isabelle.traue@remove-this.iksr.de
Tel: 0049-(0)261-94252-25

Karin Wehner
E-mail: karin.wehner@remove-this.iksr.de
Tel: 0049-(0)0261-94252-23

Secretariaat van de ICBR

Bezoekadres

Kaiserin-Augusta-Anlagen 15
D-56068 Koblenz

Duitsland

Postadres

Postbus20 02 53
D-56002 Koblenz

 

Tel: 0049-(0)261-94252-0
Fax: 0049-(0)261-94252-52

E-mail: sekretariat@remove-this.iksr.de
Internet: www.iksr.org